Ben jij benieuwd hoe het is om te werken via TMI? Dan kan je vanzelfsprekend contact opnemen met onze afdeling Werving & Selectie! We bieden je echter ook de mogelijkheid om direct in contact te komen met ervaringsdeskundigen, namelijk onze ambassadeurs. TMI’ers die al een tijd werken op basis van detachering of werken voor het Flexbureau en jou daar alles over kunnen vertellen!

Pantea Hermans

Ambassadeur Operatieassistenten

  • pantea.hermans@tmi-interim.nl
  • 06-18527201

Ciska Muurling

Ambassadeur Farmacie

  • ciska.muurling@tmi-interim.nl
  • 06-18527202

Raoul van Oijen

Ambassadeur Ambulanceverpleegkundigen

  • raoul.van.oijen@tmi-interim.nl
  • 06-18527215

Ellen Weijts

Ambassadeur Flexbureau

  • ellen.weijts@tmi-interim.nl
  • 06-18527206

Sander Verlinden

Ambassadeur Flexbureau

  • sander.verlinden@tmi-interim.nl
  • 06-18527204

Ilja de Ridder

Ambassadeur Verpleegkundigen

  • ilja.de.ridder@tmi-interim.nl
  • 06-18527208

Denise Jongman

Ambassadeur Verpleegkundigen jong gediplomeerd

  • denise.jongman@tmi-interim.nl
  • 06-18527285

Daisy van Wijngaarden

Ambassadeur Verpleegkundigen revalidatie & verpleeghuizen

  • daisy.van.wijngaarden@tmi-interim.nl
  • 06-18527297

Hassan el Haouari

Ambassadeur IC verpleegkundigen

  • hassan.el.haouari@tmi-interim.nl
  • 06-18527292

Huub van Lieshout

Ambassadeur
SEH-verpleegkundigen
& Gipsverbandmeesters

  • huub.van.lieshout@tmi-interim.nl
  • 06-18527291

Edwin Brussee

Ambassadeur Dialyseverpleegkundigen

  • edwin.brussee@tmi-interim.nl
  • 06-18527287

Heidi van Beek

Ambassadeur Oncologieverpleegkundigen

  • heidi.van.beek@tmi-interim.nl
  • 06-18527289

Erik Stams

Ambassadeur Recovery verpleegkundigen

  • erik.stams@tmi-interim.nl
  • 06-18527293

Riccardo Singeling

Ambassadeur CCU verpleegkundigen

  • riccardo.singeling@tmi-interim.nl
  • 06-18527295

Mieke Plag

Ambassadeur Kinder- &
Neonatologieverpleegkundigen

  • mieke.plag@tmi-interim.nl
  • 06-18527211

Sandra Jonker

Ambassadeur Obstetrie verpleegkundigen

  • sandra.jonker@tmi-interim.nl
  • 06-18527213

Lieselotte Nijkamp

Ambassadeur
Psychiatrisch verpleegkundigen

  • lieselotte.nijkamp@tmi-interim.nl
  • 06-18527210

Marcel Tousain

Ambassadeur Verzorgenden IG

  • marcel.tousain@tmi-interim.nl
  • 06-18527299
TMI maakt gebruik van tracking-cookies. Hiermee worden anonieme gegevens over uw bezoek opgeslagen om de website en uw ervaring te verbeteren.